Тайчжун, чаруюча душа Тайваню

maxresdefault

Це третє за розміром місто розташоване у підніжжя мальовничого гірського масиву Дакен (Dakeng) на західному березі Тайваню.
Більш відоме на англійській “Taichung” або китайською 臺中.

В рамках моєї навколосвітньої подорожі, я на 2 тижні опинився волонтером в цьому затишному T-Life Hostel, на замовлення якого я і пишу цю статтю =)

Перш за все хочу відзначити, що Тайвань одна з моїх самих улюблених країн і люди Тайваню одні з самих добродушних і чуйних яких я зустрічав.
Отже, що ж тут такого особливого???
Зверну вашу увагу на саме визначне, хоча загалом тут значно і значно більше 😉

НІЧНІ РИНКИ
Перш за все, як і Тайланд, Тайвань славнозвісний своїми “найт маркетами” і один з найбільших нічних ринків острову розташований саме тут в Тайчжунзі називається він “Fengjia Night Market“.

Щось як велика постійна ярмарка розміром більш як 10 вулиць.
Вражає своїми безкінечними яскравими вивісками, цікавими магазинчиками і викриками з пахнючих прилавків, що пістрявять своїми різноманітними закусками і дрібничками.

Прекрасне місце зануритись в місцевий спосіб вечірнього відпочинку і спробувати щось смачненьке =)
Також місто відоме своїми Tunghai Night Market, Fengyuan Myaudung Night Market і Yizhong Street Night Market, що по суті те саме тільки меншого масштабу.

 

ПРИРОДА І ГОРИ

Гірський масив Dakeng, з вражаючими краєвидами, розташований 10 км від центру міста і є один з улюблених місць місцевих жителів сходити на пікнік чи відпочити від міської суєти на природі.

 

Гарячі джерела в Guduan і Maling. 45 хвилин їзди на північний схід в сторону гір, де ви можете розслабитися у гарячому басейні під відкритим зірковим небом і відчути цілющу силу термальної води Тайваню.

 

Sun Moon Lake озеро, що розташоване інакших 45 хвилин на південний схід. Популярне туристичне місце з мальовничими краєвидами і приємними ресторанчиками на березі. Якщо є бажання можна скористатися фунікулером і піднятися на одну з вершин щоб оцінити красу озера з висоти.

 

Gaomei Wetlands, ідеальне місце помилуватися заходом сонця в море, розташоване 45 хв на північний-захід.
pic_R117_4

 

МИСТЕЦТВО І КУЛЬТУРА

Calligraphy Greenway, осередок культурного і мистецького життя Тайчжунгу. Оточений красивими ресторанчиками, галереями і музеями приваблює місцевих жителів і туристів, так само як, вуличних музикантів і ремісників, які шукають публіку, що оцінить їхні таланти.

 

Національний Музей Образотворчого Мистецтва, один з найбільших по площі музеїв в Азії, площею в 102,000 квадратних метрів. Хороше місце оцінити смак і тренди тайванського мистецтва, що, до речі, доволі на високому рівні.

 

Національний Музей Природознавства, розташований на півночі Calligraphy Greenway. Відмінне місце, щоб привести детей на пізнавальну екскурсію вихідними.

 

БЕЗПЛАТНОСТІ

Автобуси. Так, ви зрозуміли правильно, автобуси тут абсолютно безплатні якщо їхати менше чим 10 кілометрів. А при тому, що інфраструктура тут розвинена, у будь яку частину міста можна добратися швидко, якісно і головне безплатно 😉
1507081158231474-600x400

Велосипеди. Так вони також тут безплатні якщо користуватися менш чим пів години. В будь-якій станції Ubike в місті можна взяти велосипед і повернути в іншій станції. До години часу буде коштувати ~ 0.25 USD, а за півтори ~ 0.5 USD. Хоча потрібно завчасно зареєструватися в системі і користуватися електронною картою оплати.
-Ubike暢遊歌劇院
Порівнюючи Тайчжун, напевно буде як Харків в Україні, але з явно значно більш розвиненою інфраструктурою, дивовижною природою неподалік і доброзичливими людьми навколо.

Підсумовуючи, я би добавив, що Тайчжун є одне з тих приємних великих міст для шукачів спокійного, розміреного життя; цікаве місце для відвідин під час далекої подорожі, де можна відчути справжню тайванську культуру і їхній спосіб життя; ну і хороший варіант для абітурієнтів, що хочуть здобути якісну освіту, оскільки місто повне відомими університетами і міжнародними студентами з усього світу.

Дякую за увагу, побажаю вам залишати зону свого комфорту частіше, ну а я… Я поїхав дальше… 😉
bafb686420a8dddf9f280bb8b58223cd

發表迴響